Моден Жените Мека Исклучување Рамо Култури Блузи Лето Лабава Кошули Т-маица Shortsleeve коса црта Вратот Блузи

Моден Жените Мека Исклучување Рамо Култури Блузи Лето Лабава Кошули Т-маица Shortsleeve коса црта Вратот Блузи

-70 %

DEN 177.36

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL
Бренд Име: hirigin
Број На Модел На: Маица
Материјал: Памук,Полиестер
Стил: Повик
Декорација: Возбудува
Ткаенина Тип: Broadcloth
Sleeve Должина(cm): Краток
Облека Должина: Краток
Шаблон Тип: Цврста
Sleeve Стил: Пеперутка Ракав
Јака: Slash вратот
Тип На Објект: Блузи
Блузи Тип: Tees
Пол: Жените

Најдобрите понуди во категоријата