Г-дин кат чаши магија боја се менува керамички 350ml кафе млеко muugs првенство подарок за статистика кригла

Г-дин кат чаши магија боја се менува керамички 350ml кафе млеко muugs првенство подарок за статистика кригла

-50 %

DEN 91.20

Ново

Това е достапна

боја: бојата се менува кригла
Капацитет: 301-400ml
Drinkware Тип: Чаши
Стил: Модерна
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име: светлината магија
Керамички Тип: порцелански
Додатоци: Со Никој
Спецификација: 1
Функција: Еко-Пријателски
Број На Модел На: игра 012
Материјал: Керамички
Обликот: Handgrip
Тип: На Пример Шолји Кафе
Големина: 300ml-400ml
Висина: 9*8cm

Најдобрите понуди во категоријата