за 1 Пар на Универзалната на Ретровизорите Мотор Мотор Rearview Странични Ретровизори Назад Задниот Ретровизорите Со Појавување на Завртката

за 1 Пар на Универзалната на Ретровизорите Мотор Мотор Rearview Странични Ретровизори Назад Задниот Ретровизорите

-80 %

DEN 630.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Странични Ретровизори & Додатоци
Материјал Тип: пластични+Алуминиумски
Објектот Тежина: 467g
Бренд Име: ZRIHE
Објектот Висина: 0inch
Име На Модел: RH2-РМ-054-Б.К.
Објектот Должина: 10.51inch
Објектот Ширина: 5.47inch
is_customized: yes
посебни перформанси: мотоцикл бар крајот огледало
Бои: Црна
Fitment: Повеќето од мотоцикл модели

Најдобрите понуди во категоријата