beibehang Модерна едноставни свежи дожд шумски растенија банана лист градина mural ѕид обичај големи mural зелена свила позадина

beibehang Модерна едноставни свежи дожд шумски растенија банана лист градина mural ѕид обичај големи mural зелена

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1m2
Тип: Природен Материјал Позадини
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција: Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба: дневна соба
Стил: Европа
Површински Третман: Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал: Растенијата
Број На Модел На: 123
Бренд Име: beibehang
Материјал: Растенијата
Шема: Персоналните Прилагодување
боја: 17321719

Најдобрите понуди во категоријата