50pcs/многу бои шема печатење Шупливи геометрија ѕвезди/круга/квадратен облик мода монистра шарм diy накит earring приврзоци

50pcs/многу бои шема печатење Шупливи геометрија ѕвезди/круга/квадратен облик мода монистра шарм diy накит earring

-78 %

DEN 407.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Објектот Форма: Срце Облик
Објектот Тежина: 200-500g
Број На Модел На: Рунди монистра
Бренд Име: SexeMara
Материјал: Монистра
Количина: 50pcs/торба
Големина: 34-38mm
Боја: случајно микс
Додаток Тип: Погоден DIY нараквица ,ѓердан обетки headband и така натаму
Материјал: ployester,Монистра
is_customized: Yes
Обликот: ѕвездите/плоштад/круга

Најдобрите понуди во категоријата