О Елени Мода Црна маица Мажите Кратко Sleeve Tees Племенски Черепот Уметност Дизајн Машки Подарок Обичај Блузи За Денот на Таткото

О Елени Мода Црна маица Мажите Кратко Sleeve Tees Племенски Черепот Уметност Дизајн Машки Подарок Обичај Блузи За

-22 %

DEN 475.20

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект: Блузи
Блузи Тип: Tees
Пол: Мажи
Продажба со Pack: No
Јака: О Деколте
Бренд Име: YOYLAP
Sleeve Должина(cm): Краток
Sleeve Стил: Редовни Кратки Ракави
Стил: Повик
Ткаенина Тип: Broadcloth
Материјал: Памук
Маскирани: No
Шаблон Тип: Цртан филм
Бои: Црна,Бела,Морнарица,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова,Црвена,Жолта,Сина
Карактеристики: 100% Памук, Дише, Не Исчезнат
Број На Модел На: ZEWA12YOh Срни

Најдобрите понуди во категоријата