LP141WX1 LP140WX3 LTN141W1 LTN141W3 LTN141AT01 LTN141AT03 B141EW04 B141EW01 N141I6 14-инчен екран лаптоп

LP141WX1 LP140WX3 LTN141W1 LTN141W3 LTN141AT01 LTN141AT03 B141EW04 B141EW01 N141I6 14-инчен екран лаптоп

DEN 912.00

Ново

Това е достапна

Примена: Лаптоп
Компатибилен Бренд: Портал,Acer,Универзална Екран,DELL,Lenovo,Asus,SONY,Toshiba,MICROSOFT,Fujitsu,MSI,Samsung,Henrylian,HP/Compaq,LG
Бренд Име: Saniter
Број На Модел На: LP141WX1
Компонента Тип: LCD

Најдобрите понуди во категоријата