Zeegle Божиќ Оркестарот Добредојдовте Дома на Врата Мат Фланелен боксери Област Килим За Дневна Соба и Спалната соба Покрај Душеци Против пролизгување Тепих За Бања

Zeegle Божиќ Оркестарот Добредојдовте Дома на Врата Мат Фланелен боксери Област Килим За Дневна Соба и Спалната соба

-60 %

DEN 252.72

Ново

Това е достапна

Големина: 40 x 60 CM, 50 x 80 CM
Бренд Име: ZEEGLE
Материјал: 100% Полиестер
Техника: Машина Направени
Функција: Корозија-Отпорни,Анти-Бактерии,Навремено-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитни
Употреба: Вратата,Подот,Бања,Отворено,Табела
Стил: Европа
Шаблон Тип: Цртан филм
Спецификација: 40 x 60 CM, 50 x 80 CM
Примена: Бања, Спална Соба, Кујна, Дневна Соба, Corrdior, Тремот
Примена: Спална соба
Број На Модел На: мат
Тепих Продажба: Заврши Тепих (парче)
Функција: Абсорбента
Шема: вратата мат
дизајн: Патосници
Возрасна Група: Сите Возрасти
Чистење Тип: Рака Мие; Механички Измијте

Најдобрите понуди во категоријата