1pcs/многу Компатибилни Слики Единица Тапан Чип За Коника Minolta Bizhub C224 C284 C364,K/C/M/Y

1pcs/многу Компатибилни Слики Единица Тапан Чип За Коника Minolta Bizhub C224 C284 C364,K/C/M/Y

DEN 66.00

Ново

Това е достапна

боја: C, Y, Б.К., М
Тип: Кертриџ Чип
Применливи Опрема: Мулти-функционални Печатач
Структура: Кертриџ Компонента
Компатибилен Бренд: HP Laserjet
Број На Модел На: Тапан Чип За Коника Minolta Bizhub C224 C284 C364,K/C/M/Y
Бренд Име: INTERFIT
тип на производ за Печатач/Копир/MFP: нови чипови,преброим чипови,компатибилен чипови,ресетирање на чипови,рефил чипови
функција за печатење/Копир/MFP: 8pcs/многу Компатибилни Слики Единица Тапан Чип За Коника Minolta
боја/во Боја: Црна/Синозелена/Магента/Жолта чипови за photoconductor слики тапан единица
страница принос/page Капацитет/печатење живот: Б.К.-130000 страници /CMY-95000 страници @5% coverate стапка од А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел: Тапан Чип За Коника Minolta Bizhub C224 C284 C364,K/C/M/Y
поврзани клучни зборови за печатач/копир/MFP: Bizhub C224 C284 C364,K/C/M/Y
НДК пакување: Индивидуални пакет на секое парче,со анти-статички торба/големо пакување
НДК Сертификација: ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocoier/MFP модел: Тапан Чип За Коника Minolta Bizhub C224 C284 C364,K/C/M/Y
тапан кертриџ /слики тапан единица модел: A2XN0RD/Д-Р-512K /A2XN0TD/Д-Р-512/DR512/A2XN0RD, Д-Р-512 A2XNORD

Најдобрите понуди во категоријата