CbuCyi Мода Жени Ниски Половината се Водат Панталони Двојно Патент СТП Обложени Faux Кожа Мото Biker Панталона Женски Тенок Бел Тексас Панталони

CbuCyi Мода Жени Ниски Половината се Водат Панталони Двојно Патент СТП Обложени Faux Кожа Мото Biker Панталона Женски

-62 %

DEN 714.24

Ново

Това е достапна

Големина: 34, 36, 38, 40, 42, 44
Тип На Објект: Фармерки
Пол: Жените
Декорација: Се Мијат,Лажни Патентите,Spliced
Затворање Тип: Патент Летаат
Половината Тип: Ниска
Бренд Име: CBUCYI
Должина: Full Length
Број На Модел На: HX299#
Фармерки Стил: Молив Панталони
Ткаенина Тип: Обложени
Одговара Тип: Слаби
Стил: Мото & Biker
Материјал: Памук
Измијте: Медиум
боја: Бела
Големина: 34 36 38 40 42 44
панталони стил: Моден Европа и сад
Популарната елементи : Патент, СТП, обложени кожа, мат
Главната ткаенина компоненти: СТП 81%-90%
ткаенина име: Обложени тексас панталони
Име на производ: Белата обложени faux кожени панталони
Објектот: Жените Ниска Половината Се Водат Панталони
Тип: Faux Кожа Мото Biker Панталона
Карактеристики: бели панталони тексас

Најдобрите понуди во категоријата