dongsheng Древниот Египет Злато Filigree Цвет на Животот Накит Жените Ѓердан Ѓердан Шупливи Mandala Приврзоци Ѓердани-30

dongsheng Древниот Египет Злато Filigree Цвет на Животот Накит Жените Ѓердан Ѓердан Шупливи Mandala Приврзоци Ѓердани-30

-37 %

DEN 85.68

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Унисекс
Број На Модел На: 809
Бренд Име: dongsheng накит
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Pendant Големина: 4.4*4.4 cm
Материјал: Метал
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
is_customized: Yes
Синџир Тип: Линк Синџир
Обликотшема: цвет на животот
Функција: Никој
Компатибилност: Никој
Материјал: Цинк Легура
Повод: Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет: 1pcs во една opp вреќа
кориснички: Yes
Тип На Објект: Ѓердани
Шема: цвет на животот ѓердан
боја: како на слика
Брзо Express: Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Големина: 4.4*4.4cm
Тежина: 28.1g

Најдобрите понуди во категоријата