1000pcs/многу Ferrules комплет наместен Жица од Бакар Crimp Конектор Изолирани Кабелот Pin Крајот Терминал

1000pcs/многу Ferrules комплет наместен Жица од Бакар Crimp Конектор Изолирани Кабелот Pin Крајот Терминал

-34 %

DEN 292.08

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: E-1000
is_customized: Yes
Тип: Crimp Терминал
Бренд Име: ELECALL

Најдобрите понуди во категоријата