BN црн никел цртање и злато чист бакар миење слив ладно жешко допрете слив една дупка една дупка бања бања

BN црн никел цртање и злато чист бакар миење слив ладно жешко допрете слив една дупка една дупка бања бања

-76 %

DEN 5361.60

Ново

Това е достапна

Бренд Име: DUERNUO
Топли И Ладна Вода: Yes
Тип: Керамичка Плоча Гајтанот
Стил: Dual Носителот Една Дупка
Тапа Планината: Една Дупка
Инсталација Тип: Седи
Број на Рачки: Една Рачка
Вентил Core Материјал: Дувачкиот
Тежина На Пакет: >7kg
Функција: Мерењата Чешми
Тип: Слив Чешми
Стилови: Еден puckering
Градот услуги: Градот врата
површината процес: Хром Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата