Карбонски Влакна Огледало Покрие Автомобил-Стил, Прибор Погодни За G30 G31 5 Серија

Карбонски Влакна Огледало Покрие Автомобил-Стил, Прибор Погодни За G30 G31 5 Серија

DEN 3072.00

Ново

Това е достапна

Другиот Дел Број: N/A
Земја/Регион на Производство: Кина
Производителот Дел Број: N/A
Поставување на Возило: ПРЕД
BMW Модел: X5
Бренд Име: EPRFLYANG
Х5-Година: 2014,2010,2008,2009,2013,2015,2012,2007,2011
За Возило Брендови/Модел: BMW
Објектот Должина: 1
Осветленост Дел Број: N/A
Објектот Висина: 1
Специјални Функции: карбонски влакна огледало маска
Објектот Тежина: 1
Објектот Ширина: 1
Материјал Тип: Карбонски Влакна Гланц
Место на Потекло: Кина (Копно)
Јапонија Toray Јаглерод: Гланц
Влажни Лежеше / Инфузија Вакуум Јаглерод: Мала тежина
Twill Ткаат: УВ Заштитен
Пакување: Бела пена-мали и големи меур заврши-cardbox

Најдобрите понуди во категоријата