GX160 САМО СТАРТЕР МАКАРА ПЛАСТИЧНИ RATCHET ЗА ХОНДА GX200 5HP 6HP 163CC 196CC 4 ЦИКЛУС НА МОТОРОТ СЕ ПОВЛЕЧЕ ЗАПОЧНЕТЕ

GX160 САМО СТАРТЕР МАКАРА ПЛАСТИЧНИ RATCHET ЗА ХОНДА GX200 5HP 6HP 163CC 196CC 4 ЦИКЛУС НА МОТОРОТ СЕ ПОВЛЕЧЕ ЗАПОЧНЕТЕ

-64 %

DEN 239.04

Ново

Това е достапна

is_customized: Yes
Број На Модел На: GX-160 GX200 4 УДАР 5.5 HP 6.5 HP
Тип: Моќ Алатка Делови
Место на Потекло: Кина
OD: 5-3/8

Најдобрите понуди во категоријата