2017 Топла Продажба Жените Мода Гроздобер Двојно Патент Досадна полски Кожа Долго Паричникот Чанта Организатор Паричници portefeuille femme

2017 Топла Продажба Жените Мода Гроздобер Двојно Патент Досадна полски Кожа Долго Паричникот Чанта Организатор Паричници

-88 %

DEN 164.40

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Паричникот
Стил: Моден
Паричникот Должина: Долго
Објектот Ширина: 9CM
Пол: Жените
Број На Модел На: женска чанта
Затворање Тип: Патент
Објектот Висина: 3cm
Објектот Тежина: 155g
Објектот Должина: 18.5cm
Материјал Состав: PU
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: VALINK
Паричници: Организатор Паричници
Главен Материјал: PU

Најдобрите понуди во категоријата