10Pcs 8pin RJ-45 Plug Звучник Микрофон Микрофон за Kenwood TK-7162E-апарат TK-7180E/7189E

10Pcs 8pin RJ-45 Plug Звучник Микрофон Микрофон за Kenwood TK-7162E-апарат TK-7180E/7189E

-82 %

DEN 1734.96

Ново

Това е достапна

Фреквентен Опсег: 136-174
Is_Display: No
Максимален Домет: 3km-5км
Складирање Канал: 99
Тип: Додатоци
Разговор Опсег: 5КМ
Број На Модел На: МИКРОФОН-0010
Материјал: Пластични
Воки Токи Тип: Преносни
Бренд Име: BAOFENG
Состојба: Нови
Тип: Рачни
Микрофон Форма Фактор: Рачни/Стенд-Кои Се Чуваат
За Да Се Вклопи: 2-начин на радио
Земја/Регион на Производство: Кина

Најдобрите понуди во категоријата