Добар квалитет guipure чипка ткаенина,Висока класа Африкански кабелот чипка ткаенина, вода растворлив чипка за фустан! PLS08

Добар квалитет guipure чипка ткаенина,Висока класа Африкански кабелот чипка ткаенина, вода растворлив чипка за фустан!

-50 %

DEN 2472.00

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Чипка
Функција: Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација: Чипка
Материјал: 100% Памук
Техника: Извезена
Ширина: 51/52
Ткаенина Тип: Voile
Број На Модел На: PLS08
Материјал: Памук
Употреба: крпа, униформа , партија, свадба, се облекуваат
Пакет: 5 Метри
Трговија на големо MOQ: 150 метри
испорака: DHL, UPS-ОТ, FEDEX
време на испорака: 3-5 дена
начин на плаќање: western union, money gram, банкарски трансфер
Дизајн број: PLS08
Тежина: 2 KG

Најдобрите понуди во категоријата