Црна 150g Алуминиум Тегла Refillable Козметички Крем Шише Завртка Капа Лосион Контејнери Празни Восок Складирање Калај

Црна 150g Алуминиум Тегла Refillable Козметички Крем Шише Завртка Капа Лосион Контејнери Празни Восок Складирање Калај

-80 %

DEN 959.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Refillable Шишиња
Бренд Име: Нил&Si
Број На Модел На: прозорецот тегла
Големина: 150g

Најдобрите понуди во категоријата