50pcss/многу 20*15mm стакло свет антички бронзена круна база капа стакло шишенцето pendant стаклено шише покрие купола од стакло ѓердан приврзоци

50pcss/многу 20*15mm стакло свет антички бронзена круна база капа стакло шишенцето pendant стаклено шише покрие купола

-70 %

DEN 895.92

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Круг
Бренд Име: SexeMara
Стил: Повик/Спортски
Метали Тип: Бакар
Приврзоци Тип: Лизгајте
Пол: Унисекс
Материјал: Стакло
Број На Модел На: 20*15mm, сферични, топката

Најдобрите понуди во категоријата