12V ДОВЕДОА Автомобил Крушка Светилка P21/5W S25/1157 BAY15d Висок/Низок Рамен Агол Двојно Подлога(18*5050SMD)За Кочница Светлина

12V ДОВЕДОА Автомобил Крушка Светилка P21/5W S25/1157 BAY15d Висок/Низок Рамен Агол Двојно Подлога(18*5050SMD)За Кочница

-91 %

DEN 28.80

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Црвена, Бела
Бренд Име: Де. МО
Температура На Боја: 6000K
За Возило Брендови/Модел: Универзална
Wattage: 3.6W
Интерфејс Тип: Bay15d
Објектот Тежина: 0.01
Тип На Објект: Кочница Светла
Име На Модел: DEP215W1850
Lumens: 300lm

Најдобрите понуди во категоријата