Домашно Милениче Од Не ' Рѓосувачки Челик Виси Куче Сад Виси Куче Кафез Виси Сад Се Зајакне

Домашно Милениче Од Не ' Рѓосувачки Челик Виси Куче Сад Виси Куче Кафез Виси Сад Се Зајакне

-90 %

DEN 91.68

Ново

Това е достапна

Тип: Кучиња
Применливи Раса Куче: Мало Куче
Тип На Објект: Чинии
Бренд Име: Fadish
Материјал: Нерѓосувачки Челик
јачина: Други
Број На Модел На: 2S3408

Најдобрите понуди во категоријата