1Pc Преносни Нерѓосувачки Челик Мини Едноставна Џеб Чанта Едноставна Пари Клип Носителот

1Pc Преносни Нерѓосувачки Челик Мини Едноставна Џеб Чанта Едноставна Пари Клип Носителот

-35 %

DEN 27.36

Ново

Това е достапна

Објектот Висина: 0.08cm
Објектот Ширина: 2.6cm
Бренд Име: SANWOOD
Материјал Состав: Нерѓосувачки Челик
Пол: Унисекс
Главен Материјал: Метален
Број На Модел На: 8821587
Шаблон Тип: Цврста
Тип На Објект: пари клипови
Објектот Должина: 5cm

Најдобрите понуди во категоријата