Нова Тастатура RU руската Верзија за HP Завист 4-1063tx 4-1236tx,4-1220tx,4-1227tx 4-1228tx 6-1100 4-1040tu Лаптоп W/Рамка

Нова Тастатура RU руската Верзија за HP Завист 4-1063tx 4-1236tx,4-1220tx,4-1227tx 4-1228tx 6-1100 4-1040tu Лаптоп

DEN 378.96

Ново

Това е достапна

Стандард: Руски Стандард
Број На Модел На: За 4-1063tx 4-1236tx,4-1220tx,4-1227tx 4-1228tx 6-1100 4-1040tu
Компатибилен Бренд: HP/Compaq
Бренд Име: Acootina
Состојба: Бренд Нови
Гаранција: 1 година
квалитет: Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот: Слободен Испорака по пошта/ePacket

Најдобрите понуди во категоријата