12 парчиња Волна Почувствува Полирање Bobs 3мм Вратило Монтирани Точка за Калапи Огледало Полирање Dremel Ротари Моќ Алатка

12 парчиња Волна Почувствува Полирање Bobs 3мм Вратило Монтирани Точка за Калапи Огледало Полирање Dremel Ротари Моќ

-100 %

DEN 98.40

Ново

Това е достапна

Ронки: Цилиндар 12mm, Коси 12mm, Цилиндар 10мм, Коси 10мм, Цилиндар 4mm, Цилиндар 8мм, Коси 8мм, Цилиндар 6mm, Коси 6mm, Цилиндар 5mm, Коси 5mm, Коси 4mm, Цилиндар 3мм, Коси 3мм
Бренд Име: ОВНИ BRALIN
DIY Материјали: Металугрија
is_customized: Yes
Број На Модел На: WFMP01
Тип: Монтирани точка
Месо тело: 3мм
Големина: OD 12 - 3 mm

Најдобрите понуди во категоријата