За Леново Атмосфера, K4 Забелешка A7010/Атмосфера, X3 Лајт Случај Покрие 3D Цртан филм funda Силикон Мека TPU Телефон Задниот Поклопец Coque Заштита Маска

За Леново Атмосфера, K4 Забелешка A7010/Атмосфера, X3 Лајт Случај Покрие 3D Цртан филм funda Силикон Мека TPU Телефон

-61 %

DEN 59.76

Ново

Това е достапна

Материјал: TPU
Бренд Име: TTOMYYOUG
Мало Пакет: No
Тип: Монтиран Случај
Функција: Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд: Леново
дизајн: Ткаеше,Симпатична
Карактеристики: Шарени Шема Fundas Coque Capas Priting Маска
Тип: Назад Заштита На Телефонот Случај
Компатибилен Модел: за Леново Атмосфера, K4 Забелешка A7010/Атмосфера, X3 Лајт
Материјал: Висок квалитет на меки силиконски
Тежина: Ultra Thin 30g
боја: како на слика
Времето на Пазарот: 2017 Сосема Нов Capa
дизајн: Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна
Функција: Нечистотија-отпорни / Анти-удар / Не е деформирано
Поддршка: Мешана Боја / Капка Превозот / Трговија На Големо / Мало
квалитет: А+++++ / Безбедни и не-токсични

Најдобрите понуди во категоријата