Акрилик Уво Приклучоци Тунели Ангел Крило Уво Спирала Пирсинг Коси Носила Проширувач Жешка Мода Уво Приклучоци Тунели Пирсинг Накит

Акрилик Уво Приклучоци Тунели Ангел Крило Уво Спирала Пирсинг Коси Носила Проширувач Жешка Мода Уво Приклучоци Тунели

-41 %

DEN 39.60

Ново

Това е достапна

Метална боја: 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Главниот Камен Боја: Бела, Црна, Зелена, Сива
Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: ZS
Материјал: Акрилик
Број На Модел На: тунели во уво
Обликотшема: Круг
Телото Накит Тип: Plug & Тунелот Накит
Стил: Повик/Спортски
Метали Тип: neus уво пирсинг носилки
Пол: женска, девојки, адвокатско,дама
Повод: Подароци, Партија.свадба
Големина: 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm
Потекло: Guangdong Кина(копно )
is_customized: Yes
Earring Тип: коси носила обетки прстени
пирсинг на тело: уво спирала
Име: акрилик уво expanders
Опис: dilataciones oreja 6mm
Пакет: обетки тунели

Најдобрите понуди во категоријата