Бесплатен Превозот 100pcs/многу 12*12*7 680UH Моќ оклопна inductance SMT SMD Печ Оклопна Моќ Inductors M88 (Означување: 681)

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 12*12*7 680UH Моќ оклопна inductance SMT SMD Печ Оклопна Моќ Inductors M88 (Означување:

-84 %

DEN 672.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 12*12*7 680UH Моќ оклопна inductance
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата