Granny Шик 1pcs Нови Пристигне Mens Кул Хип Хоп Сребрена/Gold/Црна Нерѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Хривнија 8.6613mm

Granny Шик 1pcs Нови Пристигне Mens Кул Хип Хоп Сребрена/Gold/Црна Нерѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Хривнија

-60 %

DEN 383.76

Ново

Това е достапна

Метална боја: сребро, злато, црна
Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Затворач Тип: Hummer
Компатибилност: Сите Компатибилен
Број На Модел На: 2026S058
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Стил: Гроздобер
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Пол: Мажи
Материјал: Метал
Поставување Тип: Никој
Бренд Име: Судбината Љубов
Функција: Декорација
Големина: 13mm(width); 22cm(8.66inches)
Повод: Партијата;Подарок;Танцување;Travel
боја: Сребрена/Gold/Црна

Најдобрите понуди во категоријата