Модел s Мет Карбонски Влакна Автомобил Задните Трупот Усна Спојлер Крило за Tesla Model s 2012-2015

Модел s Мет Карбонски Влакна Автомобил Задните Трупот Усна Спојлер Крило за Tesla Model s 2012-2015

-78 %

DEN 3599.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Спојлери
Име На Модел: за Tesla Model S задното крило
Земја/Регион на Производство: Кина, Шенжен
Осветленост Дел Број: за Tesla Model s заден спојлер подигање
Објектот Должина: 1inch
Објектот Ширина: 1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Другиот Дел Број: spoielr крило за Tesla Model s
Модел Година: 2012-2015
Објектот Висина: 1inch
Тесла S-Година: 2014,2012,2013
Тесла Модел: S
Производителот Дел Број: за Tesla Model S задните трупот крило
Материјал Тип: Карбонски Влакна
Специјални Функции: за Tesla Model s спојлер
Поставување на Возило: Задните
Објектот Тежина: 2kg
За Возило Брендови/Модел: Тесла
Бренд Име: HastonSportsline
Поставување на Возило: Задните
Гаранција: Yes
Производителот Дел Број: не се применува
Земја/Регион на Производство: Кина
Одговара: за Tesla Model s задниот спојлер крило

Најдобрите понуди во категоријата