Бесплатен превозот 2yards/многу 24cm широк Везени Tulle Чипка намали мрежа чипка намали~прекрасна~

Бесплатен превозот 2yards/многу 24cm широк Везени Tulle Чипка намали мрежа чипка намали~прекрасна~

-84 %

DEN 201.60

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Чипка
Ширина: 24cm
Број На Модел На: 2
Декорација: Чипка
Техника: Извезена
Функција: Еко-Пријателски
Ткаенина Тип: Mesh
Материјал: Нето Платно

Најдобрите понуди во категоријата