FORUDESIGNS Жените Еластична Багаж Заштитна Маска за 18-28 инчен Количка Куфер Дебели Dustproof Покрие Багаж Accessorie

FORUDESIGNS Жените Еластична Багаж Заштитна Маска за 18-28 инчен Количка Куфер Дебели Dustproof Покрие Багаж Accessorie

-80 %

DEN 455.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Патување Додатоци
Материјал Состав: 85%полиестер+15%spandex
Објектот Ширина: 3cm
Објектот Висина: 50cm
Бренд Име: FORUDESIGNS
Шаблон Тип: Цртан филм
Главен Материјал: Полиестер
Објектот Тежина: 200g
Патување Додатоци: багаж маска
Број На Модел На: C0529
Објектот Должина: 72cm
Објектот: куфер заштитна маска
Шаблон Тип: 3d печатење багаж маска
Функција: dustproof, wearproof, перат
Функција: Еластична багаж маска
кориснички: Yes
Пакување: на polybag за секое парче
Стил: симпатична мачка багаж маска
Голема Големина: 26-28 инчен случај
Средната големина: 22-24 инчен случај
Мали Димензии: 18-20 инчен случај

Најдобрите понуди во категоријата