Ретро Девојки Момче Pendant Сребро Злато се Зголеми Исполнет Нараквици За Жените Имитација Кристал Нараквици Алки pulseira Божиќ подароци

Ретро Девојки Момче Pendant Сребро Злато се Зголеми Исполнет Нараквици За Жените Имитација Кристал Нараквици Алки

-51 %

DEN 57.12

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Затворач Тип: Лесно-кука
Синџир Тип: Пуканки Синџир
Пол: Жените
Функција: Расположение Tracker
Материјал: Кристал
Број На Модел На: 451564
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Поставување Тип: Тензија Планината
Обликотшема: Слика
Бренд Име: YYW
Должина: Approx 6.89 Inch
Тежина: 15g
боја: Злато
Затворач Материјал: Легура
Затворач Стил: со кристал
Повод: Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Пол: Жени, Момчиња И Девојчиња, Мажи Унисекс Љубовници
Функција: заштита од радијација
Нараквици Тип: Шарм нараквици Божиќ подароци
Големина: 175mm прилагодливи алка хривнија
Должина: Approx 6.89 Inch

Најдобрите понуди во категоријата