Нова Тастатура RU руската Верзија за HP Завист 4-1117nr 4t-1000 4-1105dx 4-1115dx 6-1010us 6-1014nr 4-1030us Лаптоп W/Рамка

Нова Тастатура RU руската Верзија за HP Завист 4-1117nr 4t-1000 4-1105dx 4-1115dx 6-1010us 6-1014nr 4-1030us Лаптоп

DEN 378.96

Ново

Това е достапна

Стандард: Руски Стандард
Број На Модел На: За 4-1117nr 4t-1000 4-1105dx 4-1115dx 6-1010us 6-1014nr 4-1030us
Компатибилен Бренд: HP/Compaq
Бренд Име: Acootina
Состојба: Бренд Нови
Гаранција: 1 година
квалитет: Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот: Слободен Испорака по пошта/ePacket

Најдобрите понуди во категоријата