PT120-Р led PT121 ЦРВЕНИ LED endoscpe ЦРВЕНО светло извор-CBM120-Р projectctor LED осветлување извор

PT120-Р led PT121 ЦРВЕНИ LED endoscpe ЦРВЕНО светло извор-CBM120-Р projectctor LED осветлување извор

DEN 1344.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: УВ ГЕЛ Лекување Светилки
Број На Модел На: CB1200-G
Бренд Име: phlatlight

Најдобрите понуди во категоријата