20Pairs BeeRotor 5x4.5 5045 3-Ножеви Пропелери Г.С. CCW Реквизити FPV Мулти-rotors Транспарентен Злато во Прав се Мешаат Боја BR5045-GP

20Pairs BeeRotor 5x4.5 5045 3-Ножеви Пропелери Г.С. CCW Реквизити FPV Мулти-rotors Транспарентен Злато во Прав се

DEN 669.60

Ново

Това е достапна

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути: Моторс
Бренд Име: BEEROTOR
РК Делови и Accs: Пропелери
Големина: 5x4.5''
Алатка Материјали: Собрани класа
Пластични Тип: PC
За Возило Тип: Хеликоптери
Материјал: Пластични
Број На Модел На: BR5045-GP
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Г.С. CCW Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци: 3-ножеви Пропелери
Име: 5045 Bullnose Пропелер
Нови: 5x4.5 3-Сечилото Реквизити
жешка: 5045 Транспарентен Пропелери
Најдобро продаваните: 5x4.5 Bullnose Реквизити

Најдобрите понуди во категоријата