190mm Дијамант Вежба Со Извор на Вода(рачен) 1800w Конкретни Core 3 Брзина Електрични

190mm Дијамант Вежба Со Извор на Вода(рачен) 1800w Конкретни Core 3 Брзина Електрични

-62 %

DEN 3228.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Arcsheng
Вежба Тип: Основни Вежба
DIY Материјали: Водовод
is_customized: Yes
Број На Модел На: Z1Z-FF-190
Примена: Бетон или Ѕид
Фреквенција: 50Hz
Max. Дијаметар На Дупчење: 190mm
Не-Оптоварување Брзина: 750-3300rpm
Номинална Влезна Моќност: 1800w
Номинална Вртежен Момент: no
Номинална Напон: 220-240V
Тежина: 11.5kg

Најдобрите понуди во категоријата