15w 110v/220v единствен излез д-р-15-12 din железнички напојување 1.25 На 12v тајмер

15w 110v/220v единствен излез д-р-15-12 din железнички напојување 1.25 На 12v тајмер

DEN 247.20

Ново

Това е достапна

Излез Тип На: Еден
Број На Модел На: Д-р-15-12
is_customized: Yes
Излезниот Напон: 12v
Фрекфенција: 47-63Hz
Излезна Струја: 1.25 На
Бренд Име: LEYU
Излезна Моќност: 15w
Влезен Напон: 110V/220V
Производи име: din железнички напојување тајмер
Гаранција: 2 години
Примена: led драјвер/видео надзор/телеком site/ligting/цевка
боја: sliver бела боја
сертификација: CE, RoHS CCC ISO9001
димензија: 25*93*56mm
Заштита: Во текот вчитај /над напон
опсег на напон : полн спектар на 85-264vac
Влезен Напон: 110V /220V

Најдобрите понуди во категоријата