Misaya Шупливи Од Цвет Чипка Деколте Ткаенина,DIY Прирачник Јака Свадбена Прослава Чипка Ткаенини За Шиење Јака Занаети

Misaya Шупливи Од Цвет Чипка Деколте Ткаенина,DIY Прирачник Јака Свадбена Прослава Чипка Ткаенини За Шиење Јака Занаети

-59 %

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Чипка
Ширина: 32cm
Функција: Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Број На Модел На: FWWCL028
Декорација: Чипка
Ткаенина Тип: organza
Техника: Извезена
Бренд Име: Misaya
Материјал: 100% Полиестер
Карактеристично: Шупливи Од Цвет
боја: Бела,Црна

Најдобрите понуди во категоријата