Ожичување темперамент терминал Конектори,DJ453 терминали 0.5--од 1,5 mm2 квадратни,бакар Заеднички терминал за Автомобил, мотор и слично.

Ожичување темперамент терминал Конектори,DJ453 терминали 0.5--од 1,5 mm2 квадратни,бакар Заеднички терминал за Автомобил,

-84 %

DEN 192.00

Ново

Това е достапна

боја: 200 ПАРЧИЊА, 1000 КОМПЈУТЕРИ, 5000 КОМПЈУТЕРИ
Бренд Име: SITOMESIA
is_customized: Yes
Тип: Crimp Терминал
Број На Модел На: DJ453
Терминал Вид: ожичување темперамент терминал
користат за: Автомобил, Мотор и слично.
S/N нема: 452-2
Жица Опсег: 0.5--од 1,5 mm2 sq

Најдобрите понуди во категоријата