QEEPEI Wiper Ножеви За Опел Vivaro 2001 година наваму 24+21 Висок Квалитет Iso9001 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната F03

QEEPEI Wiper Ножеви За Опел Vivaro 2001 година наваму 24+21 Висок Квалитет Iso9001 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната

-46 %

DEN 429.60

Ново

Това е достапна

Опел Модел: Vivaro
Објектот Висина: 21inch
Опел Vivaro-Година: 2008,2002,2007,2004,2012,2010,2006,2009,2001,2011,2003,2005,2013
Бренд Име: QEEPEI
Материјал Тип: Природна Гума
За Возило Брендови/Модел: Опел
Објектот Ширина: 24inch
Име На Модел: F03
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Специјални Функции: 24+21 Со Метална База
Објектот Тежина: 320g
Потекло: NingBo Кина
боја: Црна
Големина: 24 +21
Автомобил Производител: За Опел Vivaro
Година: 2001 наваму
Автомобил Направи: За Опел Vivaro

Најдобрите понуди во категоријата