2018 Нови Пристигнување Зелена Emerals Дами Подарок 925 Сребрен Pendant 26x18mm

2018 Нови Пристигнување Зелена Emerals Дами Подарок 925 Сребрен Pendant 26x18mm

-38 %

DEN 203.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Метали Тип: Сребро.
Стил: Симпатична/Романтичен
Шарм Тип: Срцата
Материјал: Камен
is_customized: Yes
Бренд Име: SheCrown
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Приврзоци
Стил: Романтични

Најдобрите понуди во категоријата