Извезена Круг 7.5 CM НИ ВОЈСКА Значки Кука & Јамка Значка Амблем Воена Моралот Значки Јакна Везови Значка

Извезена Круг 7.5 CM НИ ВОЈСКА Значки Кука & Јамка Значка Амблем Воена Моралот Значки Јакна Везови Значка

-51 %

DEN 71.76

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Значки
Функција: 3D
Големина: 7.5 CM
Број На Модел На: HN-161108
Ткаенина Тип: Тексас
Техника: Извезена
Обликот: како се покаже
Главен Материјал: Ткаенини
Декорација: Никој
Значка Тип: Кука & Јамка
Име: печ
Тип: Закрпи
Стил: parches bordados
Функција: parches ropa
Класификација: лепенки за облека
Карактеристики: biker закрпи
Имиња: parches
Печатна грешка: лепенки за облека
Видови: воена печ

Најдобрите понуди во категоријата