Грос режим simul bague perle argent plaqu и Кристално taille 6 - 9

Грос режим simul bague perle argent plaqu и Кристално taille 6 - 9

-50 %

DEN 330.48

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Површината Ширина: 2mm
Поставување Тип: Канал поставување
Пол: Жените
Функција: Спиење Tracker
Повод: Партија
Број На Модел На: Нови
Материјал: Кристално
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Метали Тип: Никој
Прстени Тип: Свадба Бендови

Најдобрите понуди во категоријата