За Sony Z1 Компактен Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Sony Xperia Z1 Мини / Компактен M51W 4.3

За Sony Z1 Компактен Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Sony Xperia Z1 Мини / Компактен M51W 4.3

DEN 35.76

Ново

Това е достапна

Употреба: Мобилен Телефон
Карактеристики: Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет: No
Бренд Име: HANPINYOU
Пакет: Yes
Тип: Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд: Sony Ericsson
На работ на работ Покриеност: No
Карактеристики: Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип: Пред Тешка Екран Заштита Shield Покрие Зајакнато Кожата
Екран Заштитник Тип: HD Јасно Калено Стакло Guard
Transparence: Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина: 0.3 mm
Пад на превозот: Поддршка
Трговија на големо: Поддршка
Количина: 1 Компјутер
Компатибилен Модел: За Sony Xperia Z1 Мини Компактен M51W 4.3 Инчен

Најдобрите понуди во категоријата