2W 24V 12 ЅИД ДОВЕДОА АВТОМОБИЛ ЧИТАЊЕ СВЕТИЛКА

2W 24V 12 ЅИД ДОВЕДОА АВТОМОБИЛ ЧИТАЊЕ СВЕТИЛКА

DEN 180.00

Ново

Това е достапна

Абажур Боја: црна домување, сребро домување
Wattage: 2W 12V, 2W 24V
Температура На Боја: Топло бела 3000K, 6000K белата
Тип На Објект: Ѕидни Светилки
Извор На Енергија: DC
Стил: Модерна
Бренд Име: FDIK
Сенка Ветер: Надолу
сертификација: CE,RoHS,EMC,CCC
Осветлување Област: 1-3square метри
Гаранција: 3 Години
Тело Материјал: Алуминиум
Боја На Каросеријата: Црна,Светло Сива
Техника: обложено
Употреба: празник
Примена: Кревет Во Соба
Сенка Тип: Shadeless
Напон: 24V,12V
Извор На Светлина: LED Светилки
Е dimmable: No
Е Светилки Вклучени: Yes
Карактеристики: МИНИ СВЕТЛИНА, НОЌНИ ЧИТАЊЕ НА СВЕТЛИНАТА,
Материјал: Алуминиум
Број На Модел На: WXHS2950102
Број на извори на светлина: 1
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Боја На Каросеријата: Сребро.
База Тип: ѕид доведоа автомобил читање светилка
Тип На Прекинувач: Притисни Копче За Префрлување
Објект: ѕид доведоа автомобил читање светилка
Примена: ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА, ЅИД СВЕТЛИНА, НОЌНИ СВЕТЛИНА
САЈТ: АВТОМОБИЛ, АВТО, RV,
Текст: 12v, 24v,10-30V
МОНТИРАНИ ТИП: завртка монтирани
ЗГЛОБОТ НА ВЕТЕР: 360 степени

Најдобрите понуди во категоријата