5D DIY Дијамант везови симпатична мачка животни Слики Целосна Смола круг кристал мозаик комплет Дијамант Сликарство крстот бод оркестарот

5D DIY Дијамант везови симпатична мачка животни Слики Целосна Смола круг кристал мозаик комплет Дијамант Сликарство

-100 %

DEN 234.24

Ново

Това е достапна

Големина: Canvas Size 26X26 CM, Canvas Size 36X36 CM, Canvas Size 46X46 CM, Canvas Size 56X56 CM, Canvas Size 66X66 CM
Стил: Европа
Бренд Име: PSHINY
Број на Бои: 1-30
Дијамант форма: Круг
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Материјал: Смола
Платно Пакување Метод: Навива
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Еден
Pasting Област: Целосна
Шаблон Тип: Животните
Точка име : 5D DIY Дијамант везови симпатична мачка животни Слики Целосна Смола
Објектот Name2: круг кристал мозаик комплет Дијамант Сликарство крстот бод дома декор
Објектот Name3: дијамант везови животни
Објектот Name4: Дијамант Сликарство крстот бод животни
Објектот Name5: мозаик за полнење
Објектот Name6: Дијамант сликарство животни
Објектот Name7: дијамант везови мачка
Објектот Name8: дијамант сликарство мачка
број: ЛЕ-628

Најдобрите понуди во категоријата