8 канал 8-канал реле control panel САЛАДИН реле 5V модул за arduino топла продажба на акции.8 патот 5V Реле Модул

8 канал 8-канал реле control panel САЛАДИН реле 5V модул за arduino топла продажба на акции.8 патот 5V Реле Модул

DEN 123.60

Ново

Това е достапна

Бренд Име: HUABAN
Тип: Влажност Сензор
Материјал: полимер
Број На Модел На: 8-канал реле
Употреба: Сензор На Температура На
Излез: Стандард
Теорија: Стандард
Тип: модул
Дел No: 8-канал реле

Најдобрите понуди во категоријата