20PCS IXTQ50N25T ДА-3P IXTQ50N25 ДА-247 50N25 MOSFET 50Amps 250V нови оригинални бесплатен превозот

20PCS IXTQ50N25T ДА-3P IXTQ50N25 ДА-247 50N25 MOSFET 50Amps 250V нови оригинални бесплатен превозот

DEN 485.28

Ново

Това е достапна

Бренд Име: IGMOPNRQ
Тип: Вози IC
Состојба: Нови
Напон: Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
Број На Модел На: IXTQ50N25T
is_customized: Yes
Примена: pcb
Пакет: ДА-247

Најдобрите понуди во категоријата