FYSARA Нова Едноставна Симпатична Мазна Мали Срцето Pendant Ѓердан за Жените Накит од не ' Рѓосувачки Челик Злато-Боја на Љубовта Ѓердан Љубовник

FYSARA Нова Едноставна Симпатична Мазна Мали Срцето Pendant Ѓердан за Жените Накит од не ' Рѓосувачки Челик Злато-Боја

-20 %

DEN 172.80

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато-боја, Имитација Родиум Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Обликотшема: Срцето
Стил: Симпатична/Романтичен
Компатибилност: Сите Компатибилен
Бренд Име: FYSARA
Пол: Жените
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Број На Модел На: 16888
Pendant Големина: 2.6 см должина
Функција: Никој

Најдобрите понуди во категоријата